"Wyspa Kobiet" z Natalią Przybysz

04.03.2018 - 11.03.2018


Nowy Rok zawsze przynosi konieczność doładowania się pozytywną energią. Mamy całe mnóstwo intencji, a wraz z nimi nadzieję, że będzie lepiej, lepiej niż przez ostatnie 365 dni. W jaki sposób zmienić tę perspektywę? Zmieniając otoczenie!

Zapraszamy na wyjazd połączony z warsztatami jogi, które poprowadzą dla Was w gorącym meksykańskim Cancun - NATALIA PRZYBYSZ i ANIA PŁANDA.

Meksyk = MOC! Kraina kolorów, promieni słońca, energetycznej muzyki, uśmiechniętych mieszkańców i najpiękniejszych karaibskich plaż ma uzdrawiającą siłę. W Meksyku możesz garściami czerpać ze źródeł witalnej energii, tutaj będziesz szczęśliwy.
A to nie wszystko. W Meksyku znajdują się „STREFY MOCY”. To nieliczne na świecie zakątki nazywane miejscami „ŚWIĘTYMI”, energetyczne punkty naszej Ziemi.

„STREFY MOCY” są idealne dla Twojej (naszej) MEDYTACJI - ich energię trzeba wykorzystać - uzdrawiają serce, ciało i duszę. W meksykańskich „STREFACH MOCY” chory organizm wraca do zdrowia szybciej, umysł nawiązuje kontakt z wyższym wymiarem rzeczywistości, harmonijnie rozwija się potencjał duchowy.
Czy zatem znasz lepsze miejsce, w którym możesz stać się innym człowiekiem w każdym wymiarze? Nie odpowiadaj, sprawdź. Zapraszamy Cię na przygodę z JOGĄ do miejsca magicznego, w którym zmienisz swoje życie, uwolnisz wewnętrzną siłę i moc. Poczujesz się człowiekiem spełnionym.

Niezależnie od tego czy jesteś doświadczanym joginem, czy po raz pierwszy ćwiczysz jogę, dołącz do nas, aby przeżyć niesamowitą przygodę, gdzie najlepszą pamiątką jest doświadczane spokojnego umysłu.  


PROGRAM


Przykładowy plan dnia:

 • 08:00 - 10:00 - poranna praktyka jogi
 • 10:00 - śniadanie
 • 11:00 - 17:00 - plażowanie, zwiedzanie, zakupy
 • 17:00 - 19:00 - popołudniowa praktyka jogi
 • 19:00 - obiadokolacja

HOTEL


Położenie

Hacienda położona jest w miejscu otoczonym przez las pełny starych drzew, blisko miasta a jednocześnie daleko od hałasu i pośpiechu.

Hotel znajduje się dwadzieścia minut od lotniska i od centrum Cancun, oraz pół godziny od plaż Riviera Maya. Miejsce zapewnia atmosferę spokoju i harmonii, idealną na odpoczynek oraz przeżycie tajemnicy i przygody.

Pokoje

Wszystkie pokoje wyposażone w łazienkę z dwoma umywalkami oraz prysznicem, suszarkę do włosów, deskę do prasowania, szafę, sejf, minibar (płatny dodatkowo), szybki internet Wi-Fi. Pokoje są 2 osobowe z dwoma łózkami małżeńskimi.

Wyżywienie
Śniadania i obiadokolacje.

Wellness
Basen w stylu cenoty z trzema głębokościami (50 cm, 140 cm, 260 cm),
jacuzzi, sala, masażu, temazcal z wodospadem, siłownia, ścianka wspinaczkowa, stół do ping ponga, tropikalne ścieżki na spacery.


CENA I REZERWACJA MIEJSC


Od 2200 USD za osobę  (7590 PLN po kursie z dnia: 2018-01-05)

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym
 • wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje);
 • 2 całodzienne wycieczki do Chichen Itza - Ikkil, Isla Mujeres;
 • warsztaty jogi
 • opieka organizatora na miejscu
 • wellness
 • Internet Wi-Fi w hotelu
 • transporty na miejscu zgodnie z programem

CENA NIE ZAWIERA:

 • transportu z Polski do Cancun (biletów lotniczych)
 • napiwków
 • wycieczek i aktywności dodatkowych (sporty i atrakcje wodne tj. pływanie z delfinami, snurkowanie, rejsy, inne wycieczki niż wymienione w programie)
Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: biuro@malaymata.com

Cena została skalkulowana dla 1 osoby, przy założeniu, że w wycieczce biorą udział 2 osoby zakwaterowane w tym samym pokoju.


WARSZTATY


Osoby prowadzące:

NATALIA PRZYBYSZ – wspaniała i zdolna polska piosenkarka i autorka tekstów. Gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej, znana przede wszystkim z występów w zespole Sistars, którego była współzałożycielką. Od 2006 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Laureatka wielu nagród i wyróżnień, w tym kilku Fryderyków. Mama dwójki dzieci, córeczki Anieli i synka Jeremiego.

Natalia od kilku lat jest Ambasadorką Dni Jogi w Polsce. Praktykuje jogę od ponad 15 lat oraz prowadzi zajęcia dla grup początkujących.

ANIA PŁANDA - nauczycielka jogi z powołania.

“Pierwszy raz stanęłam na macie w roku 2010, od pierwszych zajęć poczułam, że joga to element, którego brakowało w moim życiu, od początku też joga stała się moją wielką pasją. Fascynuje mnie studiowanie siebie poprzez świadomy ruch, wpływ jogi na umysł i ciało oraz ich wzajemne przenikanie się, nie tylko podczas wykonywania asan. Śmiało mogę powiedzieć, że joga zupełnie odmieniła moje życie. Obecnie prowadzę we Wrocławiu wraz z przyjaciółką szkołę jogi PORUSZENIE. Nieustająco rozwijam się przez udział w warsztatach z polskimi i zagranicznymi nauczycielami. Jestem uczestniczką trzyletniego kursu nauczycielskiego Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, prowadzonego przez Konrada Kocota. Czuję ogromną wdzięczność do wszystkich nauczycieli, których napotkałam na swojej drodze i kieruję się misją przekazywania tej cudownej praktyki dalej…”